top of page

ЩО КРАЩЕ СИГНАЛІЗАЦІЯ ЧИ ВІДЕО СПОСТЕРЕЖЕННЯ

Клієнти нам часто ставлять запитання з приводу встановлення безпеки , що ж краще: охоронна сигналізація чи система відеоспостереження? В ідеалі — і те і інше в сокупності . Проте, буває, стоїть питання вибору, адже не вистачає грошей чи не хочеться ускладнювати систему безпеки. Саме тому давайте сьогодні розберемося з плюсами та мінусами кожного метода. 

Відеоспостереження.

Плюси:

– невисока вартість можна купити дешеві.

– установка відеонагляду займає мало часу та і встановити можна самому.

– можна підключити відеоспостереження до смартфона чи комп’ютера для зручності відслідкування ситуації, коли вас немає вдома

у випадку пограбування у вас будуть докази, які ви зможете передати в поліцію.

Мінуси:

– система відеоспостереження не врятує вас від грабіжника

– злочинець може зламати камери відеоспостереження.

= Одягнути одяг з маскуванням.

Як бачимо, система відеонагляду має плюсіи ніж мінусіи, проте вона не врятує вас від пограбування, а лише стане інструментом для ідентифікації злочинця чи злочину який відбувся

Охоронна сигналізація .

Плюси:

– звукова сирена, яку чутно в радіусі 100 метрів

– доступна вартість і можливість підключення сигналізації до охоронної фірми (ціна щомісячної платні за охорону становить 300 =700 грн)

– оперативне реагування у випадку спроби пограбування (екіпаж прибуває за вашою адресою протягом часу до 10 хвилин, після надходження сигналу тривоги на пульт), за умови, якщо систему сигналізації підключено до пультової охорони.

Мінуси:

– єдиним мінусом є те, що сама по собі система сигналізації не дає гарантії запобігання пограбуванню, якщо вона не підключена до пульта охоронної компанії. Максимум, що вона може зробити — налякати злочинця сиреною.

Підбиваючи підсумки варто сказати, що кожен із методів охорони може добре справлятися з поставленою йому задачею. Проте в обох випадках дуже важливим є підключення до пульту охоронної компанії, аби на сигнал тривоги приїхала охорона.


Висновок: краще все в комлексі, але як система сигналізації так і відео спостереження потребують обслуговування та нагляду.

13 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Відеоспостереження для будинку: який комплект вибрати

Ми не втомлюємося повторювати, що на сьогодні відеоспостереження – надійна гарантія безпеки вашого майна. Так, камери спостереження не здатні затримати злодія, але вони можуть завчасно попередити про

ПРИШЛА ОСІНЬ -ПОДБАЙ ПРО БЕЗПЕКУ

В осінньо-зимовий період дачі і заміські будинки, приміщення – легка і солодка нажива для злодіїв. Тому обов’язково підготуйте примащення до зими, подбавши про збереження майна і самого будинку. парк

Comments


bottom of page