top of page

ПРИШЛА ОСІНЬ -ПОДБАЙ ПРО БЕЗПЕКУ

В осінньо-зимовий період дачі і заміські будинки, приміщення – легка і солодка нажива для злодіїв. Тому обов’язково підготуйте примащення до зими, подбавши про збереження майна і самого будинку. паркан, двері і замки не дають 100% гарантії, на відміну від охоронних систем. Сьогодні на ринку представлено кілька видів сигналізацій:

● з тривожною кнопкою;

● з пультом управління;

● з кодом.

Установка сигналізації з виведенням на пульт охорони – найефективніший спосіб захистити приміщення, будинок. При несанкціонованому проникненні спрацьовує сигнал тривоги, і професіонали приїдуть на місце протягом декількох хвилин, а Ви отримаєте на телефон миттєве оповіщення про те, що трапилося.

Додатково доцільно встановити камери відеоспостереження – це дозволяє контролювати цілісність майна всередині приміщення і на території, а запис доведе вину злодія і допоможе у встановленні особи зловмисника. Ви зможете контролювати ситуацію віддалено, що дуже зручно. Установка сигналізації і відеоспостереження – стратегічно грамотний крок і важливий захід застереження. Якщо крадіжка пов’язана з труднощами, злодії найчастіше вибирають здобич легше, навіть сама наклейка “Об’єкт знаходиться під охороною” вже відлякує злодіїв. А якщо все-таки грабіжник вирішиться на злочин – служба охорони відреагує без зволікань, і Ваш заміський будинок буде надійно захищений.Жоден паркан, двері і замки не дають 100% гарантії, на відміну від охоронних систем. Сьогодні на ринку представлено кілька видів сигналізацій:

● з тривожною кнопкою;

● з пультом управління;

● з кодом.

Установка сигналізації з виведенням на пульт охорони – найефективніший спосіб захистити дачний будинок. При несанкціонованому проникненні спрацьовує сигнал тривоги, і професіонали приїдуть на місце протягом декількох хвилин, а Ви отримаєте на телефон миттєве оповіщення про те, що трапилося.

Додатково доцільно встановити камери відеоспостереження – це дозволяє контролювати цілісність майна всередині будинку і на прибудинковій території, а запис доведе вину злодія і допоможе у встановленні особи зловмисника. Ви зможете контролювати ситуацію віддалено, що дуже зручно. Установка сигналізації і відеоспостереження – стратегічно грамотний крок і важливий захід застереження. Якщо крадіжка пов’язана з труднощами, злодії найчастіше вибирають здобич легше, навіть сама наклейка “Об’єкт знаходиться під охороною” вже відлякує злодіїв. А якщо все-таки грабіжник вирішиться на злочин – служба охорони відреагує без зволікань, і Ваш заміський будинок, приміщення буде надійно захищений.

Звертайтесь до нас і отримаєте захист.

8 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Відеоспостереження для будинку: який комплект вибрати

Ми не втомлюємося повторювати, що на сьогодні відеоспостереження – надійна гарантія безпеки вашого майна. Так, камери спостереження не здатні затримати злодія, але вони можуть завчасно попередити про

Comments


bottom of page