top of page
Кофорт_edited.jpg

SYSTEMS FOR COMFORT

entrust your comfort to the systems, visit the future

відео спостереження з буть-якої  частина світу

SECURITY

Perimeter and interior security devices will help to prevent entry into the house with deterrent actions such as the activation of the "presence effect", which will turn on the lights in the house or the TV, turn on the siren, and you will instantly receive a message and see what is happening through the video surveillance system, both remotely via phone and on your TV screen.

Energy saving systems

heating-automatically, after the scenarios you set once,will select a heat source(boiler, warm floor, heater, air conditioner, etc.) to achieve the desiredtemperatureand will create an optimal economic mode.

Connect electrical appliances to a smart home, and you will configure their operating modes and optionson and off. The boiler will not heat water all day, but at the time you need, air conditioner or heaterturn onan hour before coming home, accidentally not turned offthe iron will be turned off.

Smart lighting can be set to save andturn ononly when you pass by, or shine in the evening or at night at 50% brightness where you need it. When you leave the house, one command to the "smart home" will turn off all electricity, except for the refrigerator and the router.

жбережіть свої кошти за добомогою єнерго єфективності

Comfort

Climate support

pleasant for you, will be carried out depending on the time of day, season, whether you are at home or not and will provetemperature and humidity indicatorsto the most comfortable for you. System on timethe desired device will be usedor device (air conditioner, humidifier, hood, convector,heating boiler).

Smart garden and pool. The system controls the watering of the lawn and other plants both according to the given scenario and depending onclimate indicators. And the robotic lawnmower automatically keeps your lawn in perfect condition. The pool will always be clean and with a comfortable water temperature.

управління комфортом  буть де
Порожнє приміщення

Що таке «розумний дім», і як його облаштувати?

Ласкаво просимо до майбутнього.

У сучасному світі ми живемо під девізом «встигнути все». В такому насиченому графіку не завжди виходить подбати про власний комфорт. Але уявіть собі будинок, який зробить це за вас! Він прогріє кімнату та підлогу до ранку, щоб вам було приємніше прокидатися. Розбудить вас улюбленою мелодією, відключить непотрібні прилади і виконає ще безліч повсякденних завдань, які так складно тримати в голові і контролювати. Делегуйте рутину та насолоджуйтеся відпочинком!

Основні елементи системи «розумний дім»

-Безпека.

-Електрика,

-Освітлення,

-Енергоєфективність

Що входить у систему «розумний дім», залежить від вашого уявлення про затишок і ергономіку

                    БЕЗПЕКА

​         Система «розумний будинок» захищає оселю і від непроханих гостей, і від аварійних ситуацій всередині. До всіх дверей і вікон підключаються датчики відкривання. У кімнатах встановлюються камери та датчики руху. Вирушаючи на дачу, відлітаючи на відпочинок, виходячи на роботу або залишаючи дитину з нянею, ви спокійні, адже в будь-який момент можете перевірити обстановку. Завдяки відеоспостереженню ви побачите всіх, хто подзвонив у домофон, навіть за вашої відсутності.

Ми вже згадували про дистанційне відключення техніки. Також датчики контролюють витік газу та протікання води. При виникненні небезпечної ситуації вони спрацьовують, перекривають захисні клапани, і ваш будинок у безпеці. Ще один важливий аспект – пожежна сигналізація та пожежогасіння.

                                                            

                  ЕЛЕКТРИКА

Економія електроенергії – це передусім вимкнення техніки, коли вдома нікого немає (автоматично або через спеціальний додаток). Енерговитратні прилади не повинні працювати цілодобово. Запрограмуйте їх за допомогою розумних розеток. Складіть розклад, задавши час увімкнення та вимкнення на кожен день, або активуйте дистанційно тоді, коли потрібно. Наприклад, вмикайте бойлер за кілька годин до повернення додому.

Часто це ще і питання безпеки. Не знаходите собі місця, тому що забули, відключили праску чи ні? Більшість рутинних процесів виконується на автопілоті. Дистанційний доступ до приладів збереже багато нервових клітин. Загальний стан мережі теж завжди під контролем. Перегрів, скачки напруги, загоряння – якщо щось піде не так, ви отримаєте сповіщення та вчасно відреагуєте.

Освітлення

Світло потрібно організувати так, аби воно підлаштовувався під будь-яку ситуацію та настрій. Саме тому є основне, робоче і декоративне освітлення. Джерела світла об'єднують у групи. А щоб управління не перетворювалося на «гру на вимикачах», створюють сценарії освітлення: «Вечірка», «Відпочинок», «Романтична вечеря». Сценарії перемикаються однією кнопкою.

Корисним доповненням будуть сенсорні вимикачі – як для загального освітлення, так і для підсвічування функціональних зон та окремих предметів обстановки. Є моделі з різним діапазоном і механізмом спрацьовування: на відчинення дверей, рух, дотик, а також комбіновані.

Територія навколо приватного будинку – окремий простір для фантазії. Ландшафтне освітлення створить там казкову атмосферу.

                                  

             ЕНЕРГОЄФЕКТИВНІСТЬ

Клімат-контроль

Про те, наскільки важлива погода в домі, співають у піснях. Системи клімат-контролю допомагають підтримувати комфортну температуру і вологість, керувати кондиціонуванням, опаленням, вентиляцією та підігрівом підлоги. Водночас техніка працює лише тоді, коли в цьому є потреба. Підігрів підлоги вмикається зранку у спальні та ванній кімнаті. Коли сім'я їде з дому, опалення переходить в економ-режим. Отже, знижуються комунальні платежі.

І це ще не все, що може та вміє «розумний дім». Завдяки спеціальним датчикам температури він реагує на погодні умови: вимикає зайве опалення, вмикає сніготанення тощо. Крім того, є можливість створити окремі «кліматичні зони» в житлових і нежитлових приміщеннях. Ви також можете управляти шторами та ролетами, щоб регулювати кількість сонячного світла в кожній кімнаті.

Побутова техніка й аксесуари

  • Системи Мультирум. Почнемо з розваг і мультимедіа. Ви можете облаштувати домашній кінотеатр, відтворювати відео та звук у найвищій якості та одночасно в різних приміщеннях. Або, навпаки, створити кілька окремих відео- й аудіозон. Підключеними до системи пристроями керують зі смартфона, планшета чи пульта (1 для всієї техніки, що дуже зручно)! Ще одна корисна опція – підключення домофона до динаміків, які сповіщатимуть про гостей.

  • Техніка з відкладеним стартом та іншими функціями. Окремі «представники» побутової техніки теж роблять свій внесок у повсякденний комфорт. Духовки, пральні машини, роботи-пилососи підлаштовуються під ваш графік. Таймери запускають приготування їжі, прання, прибирання та інші процеси тоді, коли вам потрібно. Відкладеним стартом обладнані навіть кавомашини: ви прокидаєтеся, а чашечка улюбленого ароматного напою вже чекає вас.

Кухонна техніка управляється зі смартфонів або за допомогою голосового помічника. Це, зокрема, витяжки. Вмикайте та вимикайте їх, змінюйте режими, регулюйте потужність і яскравість підсвічування. А футуристичний дизайн зробить такі витяжки центром будь-якого інтер'єру.

 

  • Smart-фурнітура. На черзі – технологічні аксесуари. Це, зокрема, бездротові зарядки та розеткові блоки від ASA Plastici і Bachmann. Вам більше не доведеться вибирати, чим пожертвувати – телевізором чи заряджанням ноутбука. Вільний слот знайдеться для всіх пристроїв. Плюс передбачені окремі USB-слоти. Є висувні моделі (зручно встановлюються у стільницю), розетки з кришками, блоки у вигляді кухонних плінтусів.

     ВИСНОВОК 

 

  Оселя – це місце сили та відновлення енергії. Кожна деталь має сприяти вашому комфорту, і багато рутинних завдань можна делегувати техніці. Вона буде підтримувати оптимальний мікроклімат і піклуватися про безпеку, економити електроенергію та виконувати безліч інших функцій, може бути єдиною системою інтегрованих приладів або набором окремих девайсів із корисними опціями – все залежить від ваших побажань.

     Зателефонувавши в нашу компанію Ви отримаєте весь комплекс консультацій, наше підприємство на ринку працює з 2002 року. більше 1000 об'єктів обладнано системами контролю доступу., охоронними системами, відео спостереженням, датчиками клімат контролю

bottom of page